''Witam.

Pragnę Bardzo serdecznie podziękować za wszystko. Tak pięknie przystrojonego Kościoła jeszcze nie widziałam, bukiety cudowne, śliczne!!!
Jeszcze raz BARDZO bardzo dziękujemy!!!!!!

Pozdrawiam,
Liwia Gębka
7 luty 2015''


"Do skorzystania z usług Pani Joanny Pietrzak zachęciła mnie dekoracja sali weselnej, którą podpatrzyłam na stronie internetowej tej firmy. W związku z tym, iż zależało mi na dekoracji eleganckiej i minimalistycznej a przy okazji istotne były dla mnie wszystkie szczegóły, szukałam wówczas osoby mogącej zrealizować wszystkie ww. warunki. Jeśli chodzi o pierwsze relacje, Pani Joasia cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje maile, zawsze też mogłam liczyć na porady i opinie, przy czym ostateczny
wybór zawsze należał do mnie. Wiedziałam od początku czego oczekuję, jednak wiele razy plany ulegały modyfikacjom, co w każdym razie nie stanowiło dla Pani Joasi żadnego problemu. Trzeba było zorganizować imprezę na 200 osób. W tym celu wszystko udało się załatwić drogą elektroniczną a na około 2-3 tygodnie wcześniej wystarczyło jedno spotkanie i Pani Joasia przystąpiła do działania. Chciałabym wspomnieć też, że przy okazji współpracy z Panią Joanną udało się nam zrealizować w dobrej cenie
niestandardowy pomysł aranżacji ścianki, do wykonania której został zlecony specjalista polecony przez Panią Joannę. Ta robota także została wykonana na medal a przy okazji zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy :) Co do pracy Pani Joanny, najbardziej urzekły mnie bukiety z żywych kwiatów, bukieciki dla mnie i świadkowej oraz dekoracje stołów. Piękne kolory, duże bukiety, całość naprawdę robiła duże wrażenie a goście podobno aż podpatrywali z ciekawości, czy nie sztuczne :) Nic bym nie zmieniła :)
Mogłam tylko zamówić bardziej bogatą dekorację wokół domu, bo okazało się za smutno, ale udało się temu w porę naradzić, więc jeśli ogrodzenie wokół domu jest spore, to radzę zamawiać więcej materiału, żeby nie zabrakło. Ja się po prostu nie obliczyłam dobrze, ale też nie był to duży kłopot.
Dziękuję za cierpliwość do mnie, opanowanie oraz realizację moich planów. Polecam Pani usługi z czystym sumieniem :)

Z poważaniem,
Jolanta Pietrzykowska "

Szczerze polecamy usługi pani Joanny, która wykonała dla nas dekoracje sali weselnej jak i bukiety dla rodziców. Kwiaty były pięknie dobrane, świeże, także zdobiły nie tylko podczas wesela, ale również poprawin. Kontakt z panią Joasią jest znakomity, potrafi doskonale odzwierciedlić życzenia młodej pary co do dekoracji. Wszystko z dobrym gustem i w miłej atmosferze współpracy :).

Klaudia i Piotr Bucholc, Sala Załuski "Gościniec pod Różą"

 

Witam serdecznie;) jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni, zarówno z całej imprezy, jak i z dekoracji. Kościół wyglądał bajecznie, było wszystkiego dużo tak jak chcieliśmy ;) chętnie wysyłamy pozytywną rekomendację ;) goście byli oczarowani ;) i o to chodziło ;) poduszka na obrączki rewelacyjna, dekoracja auta także tak samo! Jednym słowem DZIĘKUJEMY!!! ;)
 

Pozdrawiamy,
Justyna i Krzysztof ;)
Daniszewo


Maja Sałacińska

maja.salacinska@op.pl

 

 

Serdeczne podziękowania za niesamowitą oprawę ślubu i wesela - przepiękne dekoracje, elegancko i z klasą! :) Kościół, sala, samochód, wiązanka - rewelacja! Podkreślam otwartość na nowe pomysły oraz cierpliwość do klienta ;)

Asiu, bez wątpienia będę polecać 'Amelię' zainteresowanym :)

Pozdrawiam,
Maja Sałacińska

 
Witam,

Chciałam serdecznie podziękować za wspaniałe dekoracje na sali gdzie odbyło się nasze przyjęcie weselne.Dekoracje powiem szczerze, przeszły daleko daleko nasze oczekiwania (oczywiście w pozytywnym kierunku), goście byli zachwyceni nie mniej niż my sami. Dziękujemy raz jeszcze za trud włożony w dekoracje bo dzięki nim Nasz dzień stał się też piękniejszy:)

Z podziękowaniami,
Milena Komorowska
Od:   Edyta Karwowska <e.karwowska@guss-ex.com>  
Do:   Joanna Pietrzak <amelia-dekoracjeslubne@wp.pl  
Data:   Środa, 29 Sierpnia 2012 09:48
Temat:   RE: [SPF] referencje  Wzorowa współpraca. Pani Joanna z dużą sympatią, zrozumieniem i zaangażowaniem podchodząca do klienta, jego próśb i wymagań. Piękna dekoracja kościoła, wykonana ze smakiem i klasą.


Pozdrawiam
Edyta KarwowskaIdzikowice 28 lipca 2012

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie dekoracji na Naszym Ślubie. Były przepiękne!

Dekoracja auta - rewelacja!  Bukiecik idealnie taki jaki chciałam :) Kościół i sala wyglądały zjawiskowo, nawet nie wyobrażaliśmy sobie, że będzie tak pięknie. Bardzo Pani dziękujemy, za wspaniałą współpracę oraz dopełnienie uzgadnianych przez nas szczegółów!

Ma Pani niezwykły talent i bardzo dobry gust, życzymy powodzenia na drodze zawodowej!

 

Pozdrawiamy i polecamy,
Dorota i Krzysztof Hajdaccy
Od

 <drmk@interia.pl>  

Do: 

 Joanna Pietrzak <amelia-dekoracjeslubne@wp.pl> 

Data: 

 Poniedziałek, 9 Lipca 2012 08:19

Temat: 

 Odp: dekoracje :)


Współpraca z "AMELIĄ" przebiegała bardzo dobrze.

Dopracowane były wszelkie szczegóły, a końcowy efekt wystroju sali zachwycił wszystkich :)

W tygodniu przed ślubem okazało się że kwiaciarnia nie wykona mi bukietu gdyż kwiaty które wymyśliłam są niedostępne w tej porze. Zdałam się wówczas na panią Joannę Pietrzak. Stworzyła mi przepiękny bukiet :) za co bardzo dziękuję :)


Pozdrawiamy z podróży poślubnej:)
Danusia Kowalska z mężem